Fimo náušnice skoro pro každého

Bloger(ka): Klardzana
Kategorie: Můj obchod
Vloženo: 23. 4. 2013 10:28

Není žena jako žena. Jsou ženy elegantní, sportovní, romantické. Některé rády vzbuzují rozruch, jiné se prostě jen rády zdobí, třeba pro svůj vlastní pocit, další jsou raději nenápadné. Jsou ženy soupravové, náhrdelníkové a náušnicové. Těch posledních, tedy "náušnicových", je mezi mými zákaznicemi nejvíc. Pojďme si tedy dnes představit, jaké typy náušnic je možné objednat v mém obchodě se šperky z polymerových hmot a českých skleněných korálků. A pokud Vám nějaký typ chybí, napište mi. Ráda zkusím zase něco nového.

Nejmenší typ náušnic - puzety
Vyrábím je ponejvíce v těchto tvarech: kolečka, čtverečky, dále trojúhelníky, kytičky, případně hvězdičky, srdíčka.

Puzety LinaPuzety Virginia

Visací, ale velikostí stále poměrně malé typy náušnic - sahají po nich dámy, které se ve větších náušnicích necítí dobře nebo jim z nějakého důvodu nápadnější náušnice neladí k vlasům, tvaru obličeje, nehodí se k jejich stylu, pracovnímu oblečení apod.

Náušnice SandrienNáušnice Pandora

Pokračujeme úzkými delšími náušnicemi, doplněnými skleněnými korálky. Ocení je např. dámy kterým nesluší náušnice široké a které přitom mají rády zdobnější kousky. Kromě polymerových lístečků doplněných korálky (KlarDzanovský typ náušnic se jménem Laura) je občas vytvořím i s hvězdičkou, srdíčkem či oválkem.

Náušnice Janette LauraNáušnice Salma Laura

Nejžádanějším typem jsou náušnice střední velikosti přívěsků bez dalších korálků. Rozměry přívěsků se pohybují od 2 do 3,5 cm. V současnosti vyrábím zejména tyto tvary: kolečka, čtverce, obdélníky, lístky, oválky, kapky, asymetrická srdce.

Náušnice FrancesNáušnice KatrinNáušnice MusiqueNáušnice Ornella

Také středně velké náušnice si zaslouží ozdobit korálky. Typ Stella - to je přívěsek ve tvaru hvězdy doplněný obvykle voskovanými perličkami. Na přání ale mohu ozdobit korálky a tedy prodloužit i 4 cm dlouhé lístky. Dlouhé náušnice se hodí např. k rozpuštěným dlouhým vlasům.

Náušnice Joanna StellaNáušnice Scriptum Blue

Najdou se ženy, kterým vyhovují velké náušnice jako jsou obdélníky 2×4 cm dlouhé, či kolečka a kruhy o průměru 4 - 5 cm.

Náušnice MeghanNáušnice Flora

Abych nezapomněla na kuličky všeho druhu - náušnice z kulatých polymerových korálků mohou být buď zcela jednoduché - kulička na háčku, nebo doplněné malým skleněným či kovovým korálkem, nebo také nápadnější náušnice z více kuliček.

Náušnice YvonneNáušnice Sarah

Asi nejvíc extravagantním typem náušnic, které také nabízím, jsou kousky pro romantičky - náušnice z polymeru doplněné o skleněné korálky a hlavně řetízky. Bývají dlouhé až 10 cm.

Náušnice zara MoonNáušnice Nahoru Dolů - typ Euniké

Loučím se s Vámi oblíbenými kousky z vodního světa. Drobné, hravé a přitom i elegantní náušnice ve tvaru rybek (velikost rybiček je 1,6 × 1,6 cm) a trojrozměrné nápadnější skládané náušnice typu "mušle".

Náušnice Pauline Náušnice Mušle