Dlužníci a neplatiči. Černá listina nepoctivých prodejců DoGala.cz

Bloger(ka): DoGala
Kategorie: O DoGala.cz
Vloženo: 4. 1. 2013 22:03

Jak jistě všichni víte, server DoGala.cz sdružuje kreativní individuální prodávající s kupujícími, umožňuje jim nákup a prodej krásných výrobků, ve kterých je obsaženo vždy kus poctivé práce, umu, lásky a pečlivosti. DoGala.cz umožňuje drobným českým výrobcům založení vlastního obchůdku, kde mohou následně prodávat jimi vyrobené, nové, kvalitní a originální výrobky.

Založení a provoz vlastního obchodu je pro každého prodejce zdarma. Server DoGala.cz si bere zprostředkovatelskou provizi za zprostředkování prodeje. Jakmile kupující učiní objednávku, prodávající potvrdí dodání, vznikne serveru DoGala.cz nárok na odměnu za zprostředkování obchodu. Je to férový obchod, při kterém prodejci nic neriskují, nemají žádné investiční ani provozní náklady se správou svého internetového obchodu. Přesto se najdou jednotlivci, kterým se za přivedení zákazníka nechce platit.

Rozhodli jsme se, že budeme varovat ostatní provozovatele zprostředkovatelských serverů, obchodní partnery, ale také zákazníky před potenciální nekorektním jednáním. Ve zveřejněném seznamu jsou uvedeni dlužníci serveru DoGala.cz, kteří nereagovali na několik výzev a svůj důvod neuhrazení provizí nijak nezdůvodnili.

Neuhrazení zprostředkovatelské provize
Přezdívka / Jméno a příjmení / město bydliště
Klorans, Klára Heřmánková, Praha 2
suchanek1980, Jiří Suchánek, Olomouc
RAPL, Barbora Pluhařová, Hradec Králové