Buď hravá i na podzim!

Bloger(ka): ad4art
Kategorie: Nový výrobek
Vloženo: 8. 10. 2013 22:30

PODZIMNÍ KOLEKCE NÁUŠNIČEK

Podzimní čas je doba, kdy začínáme nosit huňaté, teplé, barevné, pletené, háčkované šály či šátky, které působí osobitě sami osobně. Neměli bychom ale zapomínat, že i krásné, decentní náušničky dokáží náš outfit udělat ještě více originální a nevšední.


Proto jsem připravila kolekci nazvanou Podzim 2013, ve které představuji malé visací náušničky podzimních barev inspirované módními přehlídkami pro rok 2013.


Jedná se o sady tří páru náušnic o průměru 1,2 cm. Ptáte se, proč tak malé a ne větší? Protože sama nedám dopustit na obrovské, nejlépe ručně pletené šály a nákrčníky. A co si budeme povídat, obrovské náušnice jsou v takovém případě opravdu nepraktické. A co víc, v tomto případě je minimalismus zcela na místě :-).


A o jaké že barvy se to jedná? Nejtypičtější a dle mého názoru také nejkrásnější je barva "oxblood red", nebo-li laicky řečeno "krvavě červená". Takový odstín vynikne krásně v kombinaci se světlými dokonce i pudrovými odstíny, které jsou mimo jiné letošním podzimem velmi oblíbené. Já osobně preferuji pletené, světle béžové šály s norskými vzory a tyto náušnice by mi k nim rozhodně nesměli chybět!


Další velmi oblíbenou variantou je smíchání přírodních barevných odstínů např. lipová a loden. Takové odstíny nikoho rozhodně neurazí, ale i přes to působí velmi výjimečně a elegantně. Tak proč nezkusit něco nového jako je sada Loden? :)


A protože začíná zima, je přirozené, že nás honí mlsná více než obvykle. Často to souvisí se změnou počasí, se kterou se někteří z nás hůře vyrovnávají a kompenzují si ji právě třeba mlsáním čokolády. Přiznejme si ale, kdo z nás nemlsá! Pro takové jsem připravila kolekcí tří párů připomínající bílou, kakaově čokoládovou a hořkou čokoládu.

Myslela jsem si, že tímto své chutě utlumím, ale opak byl pravdou! :)

 

A na závěr, jako sladkou tečku na konec po čokoládové symfonii, představuji sadu Nature i pro ty nejjemnější dušičky mezi námi :)

A co jako bonus?

Těmito sadami podzimní nášup rozhodně nekončí! Můžete se těšit na další obohacení a přírůstky v mém obchůdku. A pro každého z Vás, kdo si objedná šperk z mé podzimní kolekce 2013, v dárkovém zabalení čeká také malý dáreček! ;-)

 

Krásný zbytek večera a příjemné prožití těchto nádherných podzimních dnů, přeje Ad4art!